Vizyon sahibi ve kurumsal niteliklere sahip avukatlık ofisimizce yerli ve yabancı şahıslara ve şirketlere hesap verirliği yüksek, şeffaf ve objektif, verimli, etkili, süratli, çözüm odaklı, yüksek kaliteli, inovatif ve pratik olarak hukuki çözümler sunulmakta, ihtilaf noktasında dava ve icra takipleri başlatılmakta, yürütülmekte ve neticelendirilmekte, ayrıca önleyici hukuk hizmetleri ile danışmanlık hizmetleri, temelde Türkçe ve İngilizce, ayrıca Almanca, Fransızca ve Rusça dillerinde profesyonel biçimde zaman ve mekan sınırlarına takılmaksızın sunulmaktadır.

Çetin Avukatlık Ofisi, Avukat Alper ÇETİN tarafından İzmir merkezli kurulmuş olup, İstanbul, Ankara, Denizli ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin diğer önemli ticaret merkezlerinde de irtibat ofisleri ve çözüm ortakları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çetin Avukatlık Ofisi’nce müvekkilerine verilen dava ve icra takiplerini kapsayan avukatlık hizmetleri ve danışmanlık çerçevesinde hukuki danışmanlık hizmetleri olarak başlıca dört grupta bu hizmetleri özetlemek mümkündür.

  1. AVUKATLIK HİZMETLERİ
  2. İCRA TAKİP HİZMETLERİ
  3. HUKUKİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
  4. ENDÜSTRİYEL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

FAALİYET ALANLARIMIZ

Çetin Avukatlık Ofisi, müvekkillerinin ihtiyaçlarını en hızlı, objektif ve çözüm odaklı şekilde karşılarken hayatın ve hukukun her alanındaki bilgilerini birleştirir. Çetin Avukatlık Ofisi müvekkillerin değişen ihtiyaçlarına paralel olarak gelişen, yenilenen ve kaliteli hizmetler sunmayı standart hale getirmiştir.

Tüm Faaliyet Alanlarımıza Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayın