Yasal Uyarı

Bu websitesi ve içeriği Çetin Avukatlık Ofisi’nin hali hazırdaki müvekkilleri ve Çetin Avukatlık Ofisi’ne iş veya staj başvurusu yapmayı düşünenler ve ilgilenenlerin yararlanması için hazırlanmıştır.

Bu site Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Kurallarına tabidir. Sitenin kendisi, logosu ve içeriği, reklam iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz.

Websitesinde yer alan bilgiler hukuki mütalaa veya tavsiye değildir. Çetin Avukatlık Ofisi; bu sitede yer alan bilgilere, metinlere ve yayınlara dayanılmasından dolayı sorumluluk kabul etmez.

Websitesinde ve sitede yer alan bilgiler, hukuki mütalaa verilmesi ya da avukatlık ilişkisi kurulması için bir davet veya öneri değildir.

Websitesinde yer alan yasal metinler, İngilizce tercümeler, yayınlar ile sitenin tasarımında kullanılan metinler ile site içeriğinin tüm telif ve yararlanma hakları Çetin Avukatlık Ofisi’ne aittir.

İlave bilgi istekleriniz, şikayet ve önerileriniz için Çetin Avukatlık Ofisi Kurucu Avukat Alper ÇETİN’e (İzmir Barosu Sicil No: 11743) başvurabilirsiniz.